Style Switcher

Layout options
  • Boxed Layout
  • Full Width Layout
Primary Color

02155425307

 

کادر تدریس مجرب

مرکز آموزشی آریا با بهره‌گیری از مدرسین مجرب، دوره‌های آموزشی کاربردی را در سراسر کشور به دانشپذیران ارائه می دهد.

 

مدرک بین المللی

مرکز آموزشی آریا دارای نمایندگی از آکادمی‌های بین‌المللی آموزشی اروپا و امریکا، به دانشپذیران گواهینامه پایان دوره بین‌المللی معتبر با رجیستر به زبان لاتین ارائه می نماید.

 

تنوع آموزشی

مرکز آموزشی آریا با بهره‌گیری از شیوه های نوین آموزشی و مدسین خوش فکر، شرایط منحصر به فردی را در دوره های آموزشی خود برای دانشپذیران فراهم می آورد.

 
شرکت HSE Arya، نماینده رسمی شرکت RRC International انگلستان، برگزارکننده دوره های سازمان های معتبر بین المللی از قبیل NEBOSH، IOSH، NVQ، IEMA، CIEH، و ...، سازمان بین المللی NEBOSH را پس از سالها تحریم به کشور عزیزمان ایران وارد کرده و اولین دوره آموزشی این سازمان را با عنوان NEBOSH Award in HSW به همراه آزمون در تهران در تاریخ 5 الی 7 اردیبهشت برگزار کرد.
 
 
لینک مشاهده نمایندگی شرکت HSE Arya از RRC International
 
 
آقای "حسن العرادی" تیم لیدر خاورمیانه شرکت “RRC International” انگلستان به دعوت شرکت HSE Arya مدرس این دوره در تاریخ ذکر شده بود و پس از دوره، رضایت کامل خود را از لحاظ شرایط برگزاری اعلام نمودند.
 
لازم به ذکر است که آزمون این دوره هم زیر نظر آزمونگر اعزام شده توسط سازمان NEBOSH با احراز کلیه شرایط مربوطه و با رضایت کامل برگزار گردید.
 
مدیریت شرکت HSE Arya، آقای مهندس عادل شکری، با ابراز خرسندی از برگزاری موفق این دوره، از مذاکرات جدید برای برگزاری دوره های NEBOSH IGC، NEBOSH Oil & Gas، و دوره های IOSH در آینده نزدیک خبر داد.
 
برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این دوره ها می توانید از طریق اطلاعات تماس زیر با شرکت HSE Arya و واحد آموزش در ارتباط  باشید.
 
کانال نبوش ایران
 
@IranNebosh
 
کانال آموزش
 
@HSE_Arya_Training
 
تماس
021-55425307
 
@JSh145

مشتریان ما